O nas

Posiadamy własne źródła wód leczniczych

„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. jest podmiotem o wieloletniej tradycji leczniczej. Posiadamy 8 ośrodków zlokalizowanych w najatrakcyjniejszej dzielnicy nadmorskiej – tuż przy promenadzie.
Polecamy w ramach skierowania NFZ: turnusy lecznicze, szpitalne, wczesną rehabilitację kardiologiczną oraz pełnopłatne pobyty: lecznicze z zabiegami, z noclegiem, weekendowe, świąteczne, turnusy dla seniorów, nauczycieli i wiele innych.


Posiadamy własne źródła wód leczniczych

Baza zabiegowa

„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. dysponuje nowoczesną, dobrze wyposażoną bazą zabiegową, gdzie oferujemy bogatą gamę zabiegów (ok. 50 rodzajów), z wykorzystaniem naturalnych surowców: borowiny i solanki.
Oferujemy m.in.: kąpiele solankowe, hydromasaż w solance, ćwiczenia rehabilitacyjne w basenie solankowym, okłady  borowinowe, masaże suche, inhalacje i wiele innych zabiegów.


Baza zabiegowa

Niezwykły klimat

Jesteśmy przekonani, że czas spędzony z nami na długo pozostanie w Państwa pamięci, a gwarancją tego są nasze nowoczesne budynki w Świnoujściu, doskonale wyposażone oraz niezwykły nadmorski klimat.
Dzięki nam z całą pewnością przeżyją Państwo wiele pięknych chwil, wsłuchując się w dyskretny szum fal, podziwiając romantyczne wschody i zachody słońca lub spacerując nad brzegiem Bałtyku.

Gwarantujemy Państwu nasze usługi na najwyższym poziomie.


Niezwykły klimat